Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Pierretta.

2 posters
YazarMesaj
Pierretta Scylla

Pierretta Scylla

Pierretta. Empty
MesajKonu: Pierretta.   Pierretta. EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 8:18 pm

Karakter Adı Soyadı: Pierretta Scylla.
Rp Puanı: 97.

Karakter Özellikleri: Her zaman karşımdakine karşı olgun davranmışımdır. Belki de bunun nedeni insanları farklı olarak görmemem değilde önce dinlemek istemem. Evet. Olanları önce dinledikten sonra davranışlarım değişir. Ama ben dinledikten sonra haklıyı kendime çekmem. Sadece dinlediğim olaylar nedeniyle olgunumdur. Fazla kinci biriyim ayrıca. Sabrımın yanında oluşan kin çok fark edilir. Birine kin beslediğim zaman o kişinin gözlerimin önünde acı çekmesini görmek en büyük zaferimdir. Acı... En sevdiğim kelime. Kendi çektiğim acılar bile beni daha bir değişik fikir sahibi yapmıştır. Davranışlarım biraz delidir. Evet. Yaptığım şeyler hep delice gelir insanlara ki ben bu yaptıklarımdan zevk alan biriyimdir. Zevk alamıyorsak niye yaşıyoruz ki?
Fiziksel Özellikleri: -
Aile Geçmişi: Kurgu henüz oluşturulmadı.

Bir düellodasınız, rakibinize hile yapar mıydınız, yapmaz mıydınız? Neden?
Eğer düellodaysam karşımdaki kişiyi ölçmek için katılmışımdır. Adil olmalı. Yapmazdım.

Bir havyan seçmeniz gerekse hangi hayvanı seçerdiniz? (Yılan, aslan, porsuk ve kartal cevaplara dahil değildir.)
Hayvanlarla uğraşacak vakti hiç olmadı.

Büyücü olduğunuzu nasıl öğrendiniz. Öğrendiğinizdeki duygularınızı anlatın.
Aileden safkan olduğum için ve soyum çok bilindik olduğu için doğduğum günden beri çevrem büyücülerle doluydu. Yani bu bana süpriz olmadı.

En çok yapmak istediğiniz büyü hangisidir? Neden?
Sectumsempra. Farklı bir büyü bence.
Seçmen Şapka
seçmen şapka
 seçmen şapka
Seçmen Şapka

Pierretta. Empty
MesajKonu: Geri: Pierretta.   Pierretta. EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 8:29 pm

V. Sınıf Hufflepuff.

Pierretta.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-