Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Celestine.

+2
Blaise Morrell
Celestine Trussoni
6 posters
YazarMesaj
Celestine Trussoni

Celestine Trussoni

Celestine. Empty
MesajKonu: Celestine.   Celestine. EmptyCuma Şub. 11, 2011 2:26 am

Çok soğuk biri olmasa da, istediği zamanlarda insanları kendinden uzak tutabilmek konusunda oldukça yeteneklidir. Yalnız kalmayı sever, sessizliği, ıssızlığı ve bunun gibi her şeyi. Her zaman savunma halindedir ve en iyi savunmanın saldırı olduğuna dair değişmez bir inancı vardır. Bu da çoğu kişinin neden onu sevmediğini açıklayabilir; şu ya da bu nedenle pek çok kişinin kalbini kırmış, kırgın olduğu kişilerle barışmaya çalışmamıştır. Zaten özür dilerim, benim hatam, çok üzgünüm gibi kelimeleri kullanmaktansa ölmeyi tercih eder. Tüm bu mesafeli tavırlarına rağmen onu derinden etkilemeyi başaran kişiler elbette vardır, hatta bu kişiler Celeste için, ailesinden çok daha önemlidir. Birini sevdiğinde sonuna kadar sever. İstediklerini gerçekleştirebilmesinin asıl sebebi de bu inatço davranışlarıdır aslında. Duygusal ilişkiye girmek onun için zor olsa da fiziksel ilişkilerden kaçınmaz. Tam tersine, kendisine dokunulmasına, güzelliğinin övülmesine vb. bayılır. Yalan söylemeyi pek sevmez. Tabii gerekli durumlarda yalan söyler ama sık rastlanılan bir şey değildir bu. O daha çok gerçeğin bir kısmını gizli tutar. Yaptığı şeyleri hiçbir zaman reddetmez, açık sözlüdür, bazen düşünmeden konuşur bu sebeple biraz fazla ukala, patavatsız biri olarak algılanabilir. Tehlike onun için en önemli motivasyondur. Korkusuz değildir, sadece korkularını önemsemeyecek kadar cesurdur ve eğlenceli biridir. Risk almaya bayılır. Tehlikeli şeylere karşı hayranlık duyar. Başarıya tapar, onun için en önemli şeylerden biridir. Müzik ona huzur verir. Zeki biridir, insanları kendinden uzağa itse de bazen herkese sempatik davranmaya çalışır. Yapmacık değildir böye durumlarda. İşte böyle garip bir kızdır Celestine; biraz hepimiz gibi, çoğu zaman kendi gibi.

|Can Dost. Celestine için her şey demek.
-Desire Morrell <3<3<3: O, Celestine'in uğruna canını bile verebileceği nadir insanlardan.

|Akıl Verici. Bu kişi Celestine'in başı sıkıştığında hep yanında oluyor ve onun problemlerini çözmesine yardım ediyor. Bir de Celestine'i tehlikeli ve aptalca şeyler yapmaktan uzak tutmaya çalışıyor ama pek işe yaradığı söylenemez.
-Marcus Maoilraen

|Suç Ortağı. Kızın yaptığı her türlü saçma, aptalca, tehlikeli işten haberi olani bunların gerçekleşmesine yardım edenler. Bunlarla yakın.
-Svetlana Rouvense
-Ida Hallestrom

|Arkadaş. Normal, eğlenmek için takıldığı.
-Jace Cartier: Gıcık, sinir bozucu, ukala, kendini beğenmiş, sigara bağımlısı... Celestine ondan nefret etmiyor ama ona tapmıyor da. Ama onunla laf dalaşları ve küçük tartışmalar yapmaya bayıldığı gerçeği göz ardı edilemez.
-Rebecca Monleynx

|Kavgalı Olduğu Kişiler.

|Yetişkin. Celestine'e göz kulak olacak.

|Eski Sevgililer.

|Hoşlandıkları&Hoşlananlar.

RP Partneri. Önemli olan şey değişik kurgu, ünlünün yakışıklı olması ve tabii ki karakterin Celestine'den büyük falan olması. Ünlünüz Chico veya Stas'sa ve Celestine'den küçükseniz... Neyse boşverin.
-Blaise Morrell

|Ek Kurgular. Her kurguya açığım.

En son Celestine Trussoni tarafından C.tesi Şub. 12, 2011 8:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Blaise Morrell

Blaise Morrell

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyCuma Şub. 11, 2011 9:41 am

Celestine Trussoni demiş ki:
RP Partneri. Önemli olan şey değişik kurgu, ünlünün yakışıklı olması ve tabii ki karakterin Celestine'den büyük olması. Ünlünüz Chico veya Stas'sa ve Celestine'den küçükseniz... Neyse boşverin.
Ben! Ben! Ben! Beni seç Ece.
Desire Morrell

Desire Morrell

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyCuma Şub. 11, 2011 9:46 am

Mesela ben seni çok seviyorum İce İce Baby, sahiden cınım Disayr da Selestin'i öpüyormuş.
Marcus Rouvense

Marcus Rouvense

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyCuma Şub. 11, 2011 5:20 pm

|Akıl Verici. Bu kişi Celestine'in başı sıkıştığında hep yanında oluyor ve onun problemlerini çözmesine yardım ediyor. Bir de Celestine'i tehlikeli ve aptalca şeyler yapmaktan uzak tutmaya çalışıyor ama pek işe yaradığı söylenemez.
&Burası olsun, evet. Marcus'un kurgusunu yenileyeceğim ve sanırım burası en uygun yer.
Arkadaş içinde Rebecca Monleynx.
Celestine Trussoni

Celestine Trussoni

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyCuma Şub. 11, 2011 9:52 pm

@Baran: Bu kadar ısrar ediyorsan tabii ki Very Happy

@Liena: Hislerimiz karşılıklı .L

@Gökçe: Marcus'u da Rebecca'yı da ekledim Very Happy
Death Zone
death zone yönetim
 death zone yönetim
Death Zone

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyCuma Şub. 11, 2011 10:35 pm

Suç ortağın olayım. Kötüyüm ben kötüyüm, kötüyüm kötüyüm, ahahahaha Razz
http://deathzone.roleplaylife.net
Celestine Trussoni

Celestine Trussoni

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:14 pm

Elbette, hemen ekliyorum Very Happy
Ida Hallestrøm

Ida Hallestrøm

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:15 pm

Benim için uygun bir yer var mı; zira ben seçemedim de. ^^
Celestine Trussoni

Celestine Trussoni

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:19 pm

Suç ortağına ekledim, eğer senin için uygun değilse ek kurgu da ayarlayabiliriz Very Happy
Ida Hallestrøm

Ida Hallestrøm

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:21 pm

Uygundur; ama yine de bir şeyler ayarlayalım. ^^
Celestine Trussoni

Celestine Trussoni

Celestine. Empty
MesajKonu: Geri: Celestine.   Celestine. EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:23 pm

Tabii ki, süper olur Very Happy

Celestine.
1 sayfadaki 1 sayfası