Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rose Emma Hathahaw

3 posters
YazarMesaj
Rose Hathaway

Rose Emma Hathahaw Empty
MesajKonu: Rose Emma Hathahaw   Rose Emma Hathahaw EmptyPtsi Şub. 14, 2011 3:00 pm

Karakter Adı Soyadı:Rose Emma Hathahaw -Rose Hathaway olarak değiştirdim onay bekliyorum-
Rp Puanı:67

Karakter Özellikleri(En az 3-4 cümle):Güçlü ve istediğini başaran bir yapıya sahip.Kendine güveni tam.Her zaman Aydınlık Taraf'da.Herkez tarafından sevilen biridir.İnsanlarla düşmalık kurmayı sevmez.Çok cesurdur.
Fiziksel Özellikleri(En az 3 cümle):Çok güzeldir,herkezi etkiler.Koyu kahve saçları ve saçlarına uyumlu gözleri vardır.Uzun boyludur.Ten rendi hafif beyazdır.
Aile Geçmişi(En az 4-5 cümle):Aslında ailesine karşı bildiği pek birşey yoktur.Aydınlık taraf için yurtdışında bir göreve gitmişler.Görevi tamamen yerine getirmişlerdir.Fakat intikam almak isteyenler Rose küçükken anne ve babasını öldürmüşlerdir.Rose bu hikayenin ne kadar doğru olduğunu bilmiyor.Sadece bir söylenti.
İstediği Meslek:Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu
Bu Mesleği İsteme Nedeni:Hogwarts'a aşırı derecede başlıyım.Küçüklüğümden beri KSKS Profesörü olmak hayalimdi.Gryffindor için canımı verebilirim.KSKS dersi ve Gryffindor vazgeçilmezim.
Rochella Renard

Rochella Renard

Rose Emma Hathahaw Empty
MesajKonu: Geri: Rose Emma Hathahaw   Rose Emma Hathahaw EmptyPtsi Şub. 14, 2011 3:03 pm

Üzgünüm fakat rpg puanınızın bu meslek için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Lütfen, başka bir meslek için başvurunuz. Başlığınızı açık bırakıyorum, mesajınızı editleyebilirsiniz.
Rose Hathaway

Rose Emma Hathahaw Empty
MesajKonu: Geri: Rose Emma Hathahaw   Rose Emma Hathahaw EmptyPtsi Şub. 14, 2011 3:05 pm

Meslek Puanları?
Margeaux Deschanteh
slytherin, altıncı sınıf
 slytherin, altıncı sınıf
Margeaux Deschanteh

Rose Emma Hathahaw Empty
MesajKonu: Geri: Rose Emma Hathahaw   Rose Emma Hathahaw EmptyPtsi Şub. 14, 2011 7:05 pm

Başlık altına ilan olarak eklenmiştir.

Rose Emma Hathahaw
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rose Hathaway
» Rose Hathaway