Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Metamorfmagus Alımları

4 posters
YazarMesaj
Death Zone
death zone yönetim
 death zone yönetim
Death Zone

Metamorfmagus Alımları Empty
MesajKonu: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 3:06 pm

Metamorfmagus yeteneğine sahip olabilmek için puanınızın 90 ve üzeri olması gerekir.
Bu dönem 5 metamorfmagus alınacaktır.
*Metamorfmagus yeneğine sahip olan karakterlerin 1 ünlü daha alma hakları vardır.
Yeteneğe sahip olanlar:
-Svetlana Rouvense
-Jacquetta Qixinâ
-Cecilia Boudlaire

Yeteneğini alabilmek için,
Karakter Adı Soyadı:
Rp Puanı:
Yeteneğini İsteme Nedeni:
Yeteneğine Sahip Olunduğunu Düşünerek Yazılan Bir Rp(En az 6 satır):

En son Svetlana Rouvense tarafından Cuma Şub. 11, 2011 10:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://deathzone.roleplaylife.net
Jacquetta Qixinâ

Jacquetta Qixinâ

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 6:42 pm

Karakter Adı Soyadı: Jacquetta Qixinâ
Rp Puanı:
Yüz.
Yeteneğini İsteme Nedeni:
Karakterim çift kişilikli gibi. Bir an görebileceğiniz en sürtük insanlardan biri olabilirken bir anda sessiz, sakin birine dönüşebiliyor. Bunu en iyi bu yetenekle gösterebilirim ^.^
Yeteneğine Sahip Olunduğunu Düşünerek Yazılan Bir Rp(En az 6 satır):

Kendisine hiç yakışmayan tek şeydi gözleri. Kendisini sadece ele vermeye yarıyordu, başka hiçbir şeye değil. Bir de görebiliyordu ya, neyse. Hayatının çoğunu kaçarak geçiriyordu. Sürekli ailesiyle beraber kaçıyorlardı, kılık değiştirerek. Şimdi, yine aynı şeyi yapıyorlardı. Her şeyi hazırdı. Birkaç parça kıyafetini siyah sırt çantasına adeta tıkmıştı. Üzerine kapüşonlu bir tişört geçirmiş, altına her zamanki gibi dar kotunu giymişti. Aynanın karşısında kendisine bakarken sarı saçlarının daha kısalmasına ve güzelim renginden siyaha doğru akışına odaklandı. Ve bunu izledi yansımasının karşısında. Yüzü biraz daha ovalleşmişti. Teninin rengi iyice açılmaya başlamışken gözlerine baktı. Kirpiklerinin de simsiyah ve upuzun oluşunu görürken odaklandığı şey gözlerinin yerine konmuş buz parçalarıydı. Bu kadar açık renk olmaları her seferinde ele veriyordu ailesini ve kendisini. Değiştiremediği tek şey bu bir çift iristi. Derin bir iç çekerek kendisine geldi. Kendisine gelmişti ama, kapıyı duymamıştı.
‘Hazır mısın?’
‘Hazırım, hadi gidelim.’

Saçmaladım, farkındayım. Ama biraz ara vermiştim yazmaya, elimden bu kadar geliyor, normalde daha iyi yazdığımı bilenler var ^.^
Death Zone
death zone yönetim
 death zone yönetim
Death Zone

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 6:45 pm

Evet, ben biliyorum ama yinede yeteneğiniz veriliyor. Kendinize bir ünlü daha edinebilirsiniz.
http://deathzone.roleplaylife.net
Cecilia Boudlaire

Cecilia Boudlaire

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 7:17 pm

Karakterin Adı- Soyadı: Cecilia Boudlaire
İstediğiniz özel yetenek: Metamorfmagus
Yeteneğini İsteme Nedeni: Cecilia bir casus, asıl tarafı Aydınlık. Bu yüzden bu yetenekle karargâhlara girip çıkarken fark edilmesi imkânsızlaşır.
Yeteneğine Sahip Olunduğunu Düşünerek Yazılan Bir Rp:

Spoiler:
Barbara Elvfsie
slytherin, altıncı sınıf
 slytherin, altıncı sınıf
Barbara Elvfsie

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 7:59 pm

Onaylandı.

Metamorfmagus Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animagus Alımları
» Görücü Alımları
» Veela Alımları
» Çatalağız Alımları
» Zihnefendar/Zihinbendar Alımları