Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çatalağız Alımları

3 posters
YazarMesaj
Death Zone
death zone yönetim
 death zone yönetim
Death Zone

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 3:08 pm

Çatalağız yeteneğine sahip olabilmek için puanınızın 90 ve üzeri olması gerekir.
Bu dönem 3 çatalağız alınacaktır.

Yeteneğini alabilmek için,
Karakter Adı Soyadı:
Rp Puanı:
Yeteneğini İsteme Nedeni:
Yeteneğine Sahip Olunduğunu Düşünerek Yazılan Bir Rp(En az 6 satır):
http://deathzone.roleplaylife.net
Malcolm Mourier

Malcolm Mourier

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 7:56 pm

Karakter Adı Soyadı: Malcolm Mourier
    Rp Puanı: 90
    Yeteneğini İsteme Nedeni: İyi yazabileceğimi ve kurgularıma katkıda bulunabileceğini düşünüyorum.
    Yeteneğine Sahip Olunduğunu Düşünerek Yazılan Bir Rp(En az 6 satır): Ortak Salonda bu saatte çıkmam yasaktı. Aslında çıkmış sayılmazdım halen. Şömineni karşısına oturmuş iç ısıtıcı sıcaklığı bir yandan içime çekiyor diğer yandan düşünceler denizinde boğuluyordum. Tam o sırada bir ses duymuştum. Neler olduğunu anlayamadığımdan ayağa kalkmış ve etrafıma bakınmıştım. Ardından cübbemi giyerek ve asamı alarak ortak salondan çıkmıştım. İşte yasak olan buydu.Ama maceracı olmam benim suçum değildi değil mi? Sessiz bir şekilde Hogwarts'ın duvarlarının arasında ilerlerken aniden karşıma çıkan yılanı görünce aniden duraksadım. O şokla elimdende düşürmüştüm asamı... Ardından konuşmayı denedim. Adeta yılanın beni dinlediğini hissedince bir şok dalgası daha çarpmıştı bedenime... Ben bir çatalağızdım...

En son Malcolm Mourier tarafından Perş. Şub. 10, 2011 8:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rochella Renard

Rochella Renard

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 8:02 pm

Roleplay'iniz yeterli uzunlukta değil. Bu yüzden başvurunuz kabul edilmedi. Rpg'nizi düzenleyerek yeniden başvurmanızı öneririm.
Malcolm Mourier

Malcolm Mourier

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 8:09 pm

Editledim.
Rochella Renard

Rochella Renard

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları EmptyPerş. Şub. 10, 2011 8:19 pm

Kabul edildi.

Çatalağız Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animagus Alımları
» Görücü Alımları
» Veela Alımları
» Metamorfmagus Alımları
» Zihnefendar/Zihinbendar Alımları